انجمن علوم و صنایع غذایی ایران برگزار می نماید : دوره آموزشی دو روزه کاربرد آنالیز و تفسیر داده های کنترل کیفیت صنایع غذایی با تحلیل مولفه های اصلی (PCA) / 30 آبان و ۱ آذر ماه ۹۸ با تدریس دکتر مجید عرب عامری

انجمن علوم و صنایع غذایی ایران دوره آموزشی دو روزه کاربرد آنالیز و تفسیر داده های کنترل کیفیت صنایع غذایی با تحلیل مولفه های اصلی (PCA) را در روزهای پنجشنبه  ۳۰ آبان و جمعه ۱ آذر  ماه ۹۸ از ساعت ۸ صبح الی ۴ بعد از ظهر با تدریس دکتر مجید عرب عامری کارشناس سازمان غذا و دارو برگزار می نماید . گفتنی است  که این دوره آموزشی دارای ۱۰ امتیاز بازآموزی از سازمان غذا و دارو می باشد .

سرفصل های این دوره آموزشی به شرح ذیل می باشد :

  • مفاهیم و اصطلاحات تجزیه و تحلیل عاملى
  • کاربرد تحلیل عاملی در کنترل کیفیت صنایع غذایی
  • مراحل عملی انجام تحلیل عاملی  در نرم افزار در کنترل کیفیت
  • شناسایی مهمترین عوامل موثر در  کیفیت محصولات
  • کار با نرم افزار و انجام مثال های کاربردی

همچنین خاطر نشان می گردد همراه داشتن لب تاپ الزامی می باشد و خواهشمند است نرم افزار SPSS ورژن ۱۹ یا ۲۱ نصب گردد.

علاقمندان به حضور می توانند از طریق واریز وجه دوره به مبلغ سیصد و چهل هزار تومان به شماره حساب  ۰۲۹۰۷۵۱۹۸۵ بانک تجارت ، شعبه سعادت آباد ، کد ۱۰۲۵ ، بنام انجمن علوم و صنایع غذایی ایران  و یا شماره کارت ۰۸۵۵-۰۴۳۲-۸۳۷۰-۵۸۵۹ به نام انجمن علوم و صنایع غذایی ایران و فکس فیش مربوطه به شماره  ۴۴۲۹۳۴۱۴  و  درج  نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت و همراه   ،  شماره کد ملی و رشته  تحصیلی و مقطع تحصیلی به صورت خوانا روی فیش پرداختی اقدام نمایند . در نظر داشته باشند آخرین مهلت ثبت نام ۲۰ آبان ماه ۹۸ می باشد .

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ارائه هرگونه انتقاد و پیشنهاد با شماره تلفن های ۴۴۲۹۳۴۵۰ و  ۴۴۲۹۳۴۵۵ و  ۴۴۲۹۳۴۵۹ تماس حاصل نمایید.

سرویس خبری : اهم اخبار

Translate »