انجمن علوم و صنایع غذایی ایران همزمان با نمایشگاه اگروفود، شانزدهمین همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی را برگزار کرد + عکس از همایش

شانزدهمین همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی به همت انجمن علوم و صنایع غذایی ایران  و با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران  و شرکت پالار سامانه  همزمان با نمایشگاه ایران اگروفود  روز دوشنبه ۲۱ خرداد در فقدان یکی از بزرگان صنعت غذای کشور ، پدر گلاب ایران حاج آقا مجید راهب برگزار شد.

گفتنی است این همایش که با حضور تولیدکنندگان ، صنعتگران ، دانش آموختگان ،  اساتید دانشگاهی و اصحاب رسانه از ساعت ۱۰  صبح الی ۱۴ با سخنرانی متولیان صنعت و با حضور مسئولین دولتی برگزار شد .

همایش با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران ساعت ۱۰ صبح به صورت رسمی شروع به فعالیت کرد و با عرض خیر مقدم آقای دکتر عزیزی(رییس هیئت مدیره ) و با یاد یاور و همراه همیشگی انجمن ، صنعت ، کشاورزان و کارآفرین برجسته مرحوم حاج آقا مجید راهب پدر گلاب ایران که همواره و هر ساله در این همایش از تجارب ایشان در امر صادرات استفاده می شد ادامه یافت .

سخنرانان این همایش به ترتیب :

آقای دکتر شهرام راهب از گروه صنعتی ایران گلاب

آقای دکتر احمد فتح الهی رئیس هیئت مدیره شرکت سبزان

آقای مهندس محمدرضا شافعی نیا مشاور عالی انجمن علوم و صنایع غذایی ایران

آقای مهندس مسعود شهسواری

آقای دکتر کلباسی نایب رئیس اول اتاق بازرگانی ایران

آقای مهندس حسین مجرد

آقای مهندس حیدر توکلی مدیر عامل شرکت آی سودا

آقای مهندس قیدر مدیر عامل شرکت بازرگانی قیدر

آقای دکتر علی شریعتی مقدم از شرکت نوین زعفران

آقای دکتر مظهری مدیر عامل مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات وزارت صمت

خانم دکتر نازنین داراب زاده مدیر کل دفتر صنایع غذا و دارو وزارت صمت

آقای دکتر محمدعلی رضایی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران

خانم دکتر فرخی مدیر تحقیق و توسعه شرکت نامی نو

آقای دکتر مهدی کریمی تفرشی مدیر عامل گروه صنایع غذایی گلها

و از دیگر دستاوردهای این همایش پرسش و پاسخ مدعوین در حضور مسئولین بخش دولتی با امید گره گشایی از بعضی مسائل و مشکلات صادرات با تشکیل کارگروههای تخصصی  بوده است و همچین همایش ساعت ۱۴ به کار خود خاتمه داد .

Translate »